”Mahmud Var” Anma Turnuvası Maxx Royal Golf Kulübü sahasında yapıldı!

”Mahmud Var” Anma Turnuvası Maxx Royal Golf Kulübü sahasında yapıldı!

Taurus Golf Kulübü ve Maxx Royal Golf Kulübü işbirliğinde, 2 yıl önce yaşamını yitiren TUI Hotels And Resorts Turkey Ortak Yönetim Direktörü Mahmud Var anısına bu yıl ikincisi düzenlenen golf turnuvası Belek Turizm Merkezi’ndeki Maxx Royal Golf Kulübü sahasında gerçekleşti. Yerli ve yabancı 59 golfçünün katılımıyla düzenlenen turnuvanın tüm gelirleri Kepez Şehit Hakan Karakaya İlkokulu‘na yardım amacıyla bağışlanacak.

6 ocak tarihinde gerçekleşen turnuvada ‘Gross’ kategorisinde Recep Turan birinci oldu. A kategorisinde 41 skorla Nurettin Katrancı birinci olurken, 37 skorla Cengiz Gülmez ve Başak Ünal ikinciliği paylaştı. B kategorisinde 40 skorla Birol Uygurlu birinciliği elde ederken, ikinciliği 39 skorla Ali Kızıldağ, üçüncülüğü ise 38 skorla Deniz Çuha kazandı. ‘En uzun vuruş’ ve ‘çukura en yakın vuruş’ ödüllerini ise Şehmus Işık kazandı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir