Madrid tatilinde gidebileceğiniz en iyi alışveriş mekanları!

Madrid tatilinde gidebileceğiniz en iyi alışveriş mekanları!

Hiç şüphesiz alışveriş gezilerin en keyifli bölümlerinden. İspanya’nın başkenti ve en güzel şehirlerinden biri olan Madrid, sanatın eğlenceyle birleştiği deli dolu bir yer. Madrid için tam bir alışveriş cenneti denilebilir. Peki Madrid tatilinde alışveriş yapmak için nerelere gidilmeli?
Gran Via & Sol: Ünlü cadde Gran Via ve Puerta del Sol meydanı oldukça turistik ancak mağaza çeşitliliği açısından zengindir. Burada, Zara, Mango, Zara Lefties adlı outlet mağazası, H&M ve Casa del Libros adlı kitapçı gibi pek çok mağaza bulunuyor. Üstelik bu cadde ve meydanda ortalama bir bütçe için oldukça çeşitli alışveriş imkanları yer alıyor.

Ortega y Gasset:Sosyetenin ve ünlü yıldızların alışveriş noktalarından olan bu merkezde, Avrupa’nın en pahalı giyim markalarını bulabilirsiniz.

Salamanca: Burada alışveriş yaşamın büyük bir parçasıdır. Alışveriş için turistler tarafından en çok tercih edilen bölge olma özelliğini taşıyor.

Principe Pio: Madrid’in kuzeyinde yer alan Principe Pio alışveriş merkezinde aradığınız tüm mağazaları bulabilir, restoranlarda yemek yiyebilir, kafelerinde dinlenebilir ve diğer AVM olanaklarından yararlanabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir