Luis Jimenez Yunan adalarında kaçamak yapıyor!

Luis Jimenez Yunan adalarında kaçamak yapıyor!

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Luis Jimenez eşiyle birlikte yazın tadını yunan adalarında çıkartıyor. İtalya Serie A ekiplerinden İnter’de oynayan Şilili yıldız futbolcu Luis Jimenez sezonun bitmesiyle tatil sezonunu açtı. Tatil tercihini yunan adası Mikonos’tan yana kullandı.

Avrupa’da İtalyan devlerinden İnter’de oynayan futbolcu Luis Jimenez, sezon biter bitmez soluğu eşiyle birlikte Mikonos’ta aldı. Tüm sezonun yorucu atmosferinden kurtulan yıldız, Yunan adaları arasında gece hayatının en renkli ve canlı olduğu Mikonos’ta, eşi Maria Jose Lopez ile tatilde olan Şilili futbolcu, gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarırken eşiyle romantik anlar da yaşıyor.
Luis-Jimenez-tatilde
Beyaz dar sokakları ve mimarisiyle büyüleyen evlerin muhteşem görseller sunduğu Mikonos’ta, sabah altın rengi sahillerin tadını çıkaran çift, havanın kararmasıyla birlikte çılgın gece partilerinin düzenlendiği kulüplerde eğleniyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir