Lösev için Antalya’da buluştular!

Lösev için Antalya’da buluştular!

18 ülkeden 70’e yakın anne ve çocuğun bulunduğu kafile 14. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Lösev organizasyonuyla Antalya’da buluştu. Turistik belde Kemer’de gezinti yapan grup etkinliklerle Lösev haftasını dolu dolu geçiriyor.

TurizmTatilSeyahat gazetesinden Halil ÖNCÜ’nün haberine göre Lösev haftası dolayısıyla birçok ülkeden anne ve çocuğun katılımıyla Antalya Kemer’de etkinlikler düzenleniyor. Kemer’de üç gün sürecek olan bu organizasyon ise dolu dolu. Lösemi hastalığını atlatmış Çocuklar ve aileleri Tahtalı Dağı zirvesine çıkarken, Ulupınar’da mola verip, Dinopark’ı gezip Kemer’in simgesi Yörük Parkı’nda da bir gezi gerçekleştirip Yörük Kültürünü yakından tanıma fırsatı buldular.

Kemer’in simgesi haline gelen Yörük Parkı’nda İşletme Sahipleri Cemal Şahin İyicil ve Alper İyicil tarafından karşılanıp misafir edilem heyet, mükemmel doğasıyla dikkat çeken parkta doyasıya gezip eğlendiler. Yörük ayranı içen çocuklar ve ailelerine park hakkında bilgiler veren Cemal Şahin İyicil, “ Geçtiğimiz yıllarda da buraya defalarca LÖSEV’den gelen kardeşlerimiz oldu. Onları sonraki yıllarda iyileşmiş olarak görmek bizleri hep sevindirdi ve mutlu etti. Bundan sonra da inşallah buraya gelen arkadaşlarımızı Yörük Parkına tekrar bekliyoruz. Biz her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

Hb. Kaynak : TurizmTatilSeyahat-Gazetesi ” Halil ÖNCÜ
Hb. Düzenleme: Tatiluzmani.tv ” Emre Yüksel Karataş

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir