Lösemili çocuklar, William Hall konserinde unutulmaz bir heyecan yaşadı!

Lösemili çocuklar, William Hall konserinde unutulmaz bir heyecan yaşadı!

Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve MJ’ın ses ve fiziksel özelliklerine benzerliğiyle tanınan William Hall, Antalya’da performansıyla büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. 25 Haziran 2009 yılında hayatını kaybeden Michael Jackson’ın ölüm yıl dönümü haftasında William Hall ‘The Legacy Tour’ adıyla gerçekleştirdiği dünya turnesi kapsamındaki Antalya konserlerinin dördüncüsünü Michael Jackson’ın anma konseri olarak gerçekleştirdi.

Lösemili Çocuklar Vakfı LÖSEV’in Antalya şubesinin öncülüğünde bir grup lösemili çocuk ise bu özel konserin özel izleyicisi oldu. Lösev Antalya İl Koordinatörü Tutku Canıdar, konser öncesi konser organizatörleri Ayhan Aydın ve Aşkın Koç’a davet memnuniyetlerini dile getirerek plaketlerini takdim etti. Konsere katılan çocuklar William Hall’ın muhteşem performansıyla gönüllerince eğlendi. William Hall, konser sırasında sahneden inerek, lösemili çocuklarla kucaklaştı.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir