Londra’da Noel geçirecekler için en iyi restoranlar!

Londra’da Noel geçirecekler için en iyi restoranlar!

Yeni yıla sayılı günler kalmasıyla birlikte Noel hazırlıklarıda tamamlandı. Ailelerin, arkadaşların bir arada bulunacağı noel yemeğinde sofraların vazgeçilmezi hindisi olacak. Ancak hindi etini sevmeyen veya her sene aynı menüden sıkılanlar olabiliyor. Böyle durumlarda, Noel yemeğini dışarda yemek isteyenler için restoranlar iyi bir seçenek haline geliyor. İşte,Londra ’nın “Christmas Dinner” için en çok tercih ettiği 3 restoranı
Raw Duck
Şehrin kuzeyindeyseniz restoranlar arasında iyi bir alternatif olan Raw Duck, gereksiz yere lükse kaçmak ve gecenin sonunda astronomik rakamlarla karşılaşmak istemeyenler için doğru adres.Restoranın sürekli olarak birbirinden iyi 3 menüsü bulunur. Ekşi mayalı hamurları ve ev turşusu başlayacağınız akşam yemeğinde, ev yapımı somon, baharatlı ayva ile ördek rosto devam edip finali bademli puding ile yapabilirsiniz.
Parti için: En fazla 70 kişi
Fiyat: Kişi başı ortalama £25
Adres: 197 Richmond Road, E8 3NJ
The Empress
Bib Gourmand restoranlardan olan The Empress, Victoria Park Köy’de kendini ispatladı. Yani dünyada birçok şefin hayalini kurduğu Michelin Yıldızı’nı almaya bir tık kaldı. The Empress restoran, Noel akşamı için iki ya da üç menü hazırlamaktadır. Menüde, İngiliz rokfor peynirli karnabahar çorbası, ceviz ve peynirle yapılan Beçtavuğu göğsü, Hint turşusu ve meyve somunu tercih edilecektir.
Parti İçin: En az 5 kişi
Fiyat: Kişi başı ortalama £22
Adres: 130 Lauriston Road, E9 7LH
Newman Street Tavern
Londra’da Noel yemeğini çok uygun fiyatlar yiyebileceğiniz bir restoran olan Newman Street Tavern, Londralıların Noel Bayramı dışında da çoğunlukla tercih ettiği mekanlar arasında. Siz de yeşillik seven biriyseniz bu restoran sizin de tercihleriniz arasında yer almaya aday restoranlardan biri olabilir. Burada da üç menü sunulmaktadır. Baharatlı havuç çorbası, hardal ve biber kızartmalı dana rosto ve tatlı olarak kızartılmış karamel soslu kek seçmeniz gereken özel menüdür.
Parti İçin: En az 10 kişi
Fiyat: Kişi başı ortalama £35
Adres: 48 Newman Street, W1T 1QQ

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir