Londra tatilinizde gitmeniz gereken en ünlü outlet mağazaları!

Londra tatilinizde gitmeniz gereken en ünlü outlet mağazaları!

Seyahat etmek; yeni yerler görmek, birbirinden güzel anılar biriktirmek için en güzel fırsatlardan biri. Haliyle seyahate çıkmışken de alışveriş yapmadan dönmek olmaz! Dünya üzerinde, Türkiye’den daha ekonomik alışveriş yapılacak birçok ülke bulunuyor. Kraliyet ve ihtişamın sembolü Londra, alışveriş anlamında oldukça zengin seçenekler sunuyor. Biz de sizler için Londra seyahatinizde kaliteli ürünleri cazip fiyatlara satın alabileceğiniz outletleri araştırdık. İşte Londra tatilinizde gitmeniz gereken en ünlü outlet mağazaları;
Aquascutum: Londra’nın yağmurlu havalarına karşı önlem almak istiyorsanız bu mağazayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Çünkü bu mağazada su geçirmez özelliklere sahip ürünler bulunuyor. Yüzde 30’lara varan indirimleri görebileceğiniz Aquascutum’da kaşmir kazaklar ve iyi kesimli takım elbiseler bulabilirsiniz.

Burberry: Hackney’de bulunan Burberry Outlet, özellikle de trençkot sevenler için biçilmiş kaftan niteliğinde. Oldukça da kaliteli olan bu ürünleri yüzde 50 daha ucuza bulabilmeniz bu mağazada mümkün.

Pringle of Scotland: Yine Hackney’de bulunan bu mağazada İskoçya’nın triko uzmanlarından yüksek kalitede kaşmir, merinos yünü ve deri ürünler satılmaktadır.

Paul Smith: Gündelik yaşam için vazgeçilmez çizgilere sahip Paul Smith London, özellikle eşarp, çanta, cüzdan ve aksesuar cenneti olarak biliniyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir