Londra tatilinde mutlaka gitmeniz gereken dondurma mekanları!

Londra tatilinde mutlaka gitmeniz gereken dondurma mekanları!

Sıcak yaz günlerinin serinletici lezzeti dondurmayı, Londra tatilinde tadabileceğiniz en iyi mekanları araştırdık. İşte Londra tatilinde mutlaka gitmeniz gereken dondurma mekanları;
Black Milq Ice Cream: Instagram’da da oldukça popüler olan bu mekan, siyah susam gibi alışılmışın dışında lezzetler sunuyor. Ürün çeşitliliği bakımından zengin bir menüye sahip olan Black Milq Ice Cream’e mutlaka uğramalısınız.

Snowflake Gelato: Lüks dondurma üreticisi Snowflake Gelato, İngiltere’nin en pahalı dondurmasını üretmesiyle de tanınıyor. Laktoz ve glütensiz seçeneklerin de mevcut olduğu bu firmanın birçok yerde şubesi de bulunuyor.

Milk Train Cafe: Dekoruyla şirin bir treni andıran bu kafe, dondurmalarını pamuk benzeri bulut şekline sahip bir yapıda servis ediliyor. Eğer yolunuz Londra, Covent Garden’a düşerse bu kafeye muhakkak uğramalısınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir