Leyla Alaton, çiçek desenli ceketiyle ”Kadınlar Çiçek Açıyor” festivaline hazır!

Leyla Alaton, çiçek desenli ceketiyle ”Kadınlar Çiçek Açıyor” festivaline hazır!

Ülkemizin önemli iş kadınlarından olan Leyla Alaton, Kadınlar Çiçek Açıyor Başkanı Hatice Bozkurt’un etkinliğin sloganı ile davet ettiği “Çiçek Zamanı Gel Katıl Bize ”söylemine, kendine özgü stili ile katılıyor.

21 Nisan’daki IWAB Gala Gecesi’ne desteğini esirgemeyen Leyla Alaton, tercih ettiği çiçek desenli ceketiyle beğeni topladı.

“KADINLAR ÇİÇEK AÇIYOR” IWAB 1.ULUSLARARASI ANTALYA TURİZM FESTİVALİ
21 NİSAN’DA BAŞLIYOR!

İş Kadınları ve Turizmci Kadınların hazırlamış olduğu “Kadınlar Çiçek Açıyor” IWAB 1. Uluslararası Antalya Turizm Festivali sürprizlerle dolu olarak geliyor.
Antalya Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 41.Resmi Turizm Haftası kutlamaları programında yer alan IWAB Gala Gecesi ve Turizmci Motivasyon Buluşması Protokol, Turizmciler, Kadın Dernekleri, Sponsorlar ve Davetlilerin katılımı ile 21 Nisan’da Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde Kırmızı Halı seremonisi ile başlayacak. Seremoni öncesi çiçeklerle süslenmiş Harley Davidson motorları, “Kadınlar Çiçek Açıyor” bayraklarıyla şehir turu yaptıktan sonra Antalya Devlet Opera ve Balesinin önüne gelerek organizasyona renk katacak.
DOB’un müthiş atmosferinde, “Kadınlar Çiçek Açıyor” IWAB 1.Uluslararası Antalya Turizm Festivali için Antalya Devlet Opera ve Balesi ve Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Başkanı Prof.Dr.Havva İşkan Işık’ın özel olarak hazırladığı, “Ana Tanrının Dilinden Anadolu Uygarlıkları ve Kadın” sunumu ile; bize aryalar, kemanlar ve bale gösterisi eşliğinde yaşatacağı duygu yoğunluğu içinde bir zaman yolculuğuna çıkaracak. Gecenin sürprizi yetenekli kadın turizmcilerimizden Novum Grup ortağı Nurten Ünsev’in Uluslararası sanatçı Krassamir Abramov ile yapacağı mini popopera konseri olacak.
Festivalin ikinci günü kadınlar çiçeklerle süslenecek!
Festivalin ikinci günü (22 Nisan / Cumartesi) kortej düzenlenecek, çiçeklerle süslenmiş yerli ve yabancı kadınlar bando eşliğinde tarihi Kaleiç’nden geçerek “Çiçekli Sokak”tan Karaalioğlu Parkı’ndaki festival alanına girilecek. Bu kapsamda parkta kadın dernekleri sanat stantları açacak, çiçekçilik sektörü tanıtılacak.
KARAALİOĞLU PARKI PROGRAM AKIŞI
22 NİSAN / CUMARTESİ
10:00-11:00
Çiçek Sokağı’ndan Bando ve Kortej eşliğinde Festival Alanına giriş. “Anne Kız Çiçek Açıyor”, “Vintage Çiçek Pazarı”, “Çiçek Sokağı”, “Uluslar Çiçek Açıyor” alanlarının bulunduğu park turu.
11:00-15:00
Serbest Zaman – Sahne Show Programı, 1.Mirador (Seyir Terası)
11:15-11:30
Sürpriz Show
11:30-13:15
Rusya Dostluk ve Kültür Derneği Çocuk Show
13:15-14:00
Samba Gösterisi
14:00-14:30
Krassimir Avramov – Nurten Ünsev eşliğinde mini konser
14:30-16:30
Ukrayna Ailesi Derneği Çocuk Show
15:00-17:30
Uluslararası ‘Çiçek Açan Şehirler’ yarışmasının şampiyonu Hıdırlık Sokağını gezerek Yat Limanına geçiş
17:30-19:00
Kaleçi Yat Limanı, Tekne Turu
19:00-19:30
Kaleiçi’nden Cumhuriyet Meydanı’na gidiş

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Magazin

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir