Leonardo ve Rihanna aşkı!

Leonardo ve Rihanna aşkı!

2015’in ilk bombası olan Leonardo Dicaprio ve Rihanna’nın aşk yaşadığı söylentisiydi. Sonunda söylentinin doğruluğu kanıtlandı. Üstelik fotoğrafı bile var! Rihanna’nın geçen hafta kutlanan 27. yaş günü partisinde Leonardo da oradaydı ve partiyi düzenleyen ta kendisiydi. Ayrıca ikilinin sabaha kadar sık sık öpüştüğü de söylentiler arasındaydı.
leonardo_rihanna
Leonardo sevgilisinin 27. yaş gününde onu bir an olsun yalnız bırakmadı. Güzel kadınlara düşkünlüğü ile bilinen Leonardo Dicaprio’nun son hedefi Rihanna oldu. Hollywood magazin portalı E! News sitesinin haberine göre, pop star Rihanna ile oyuncu Leonardo DiCaprio, Los Angeles Playboy Mansion’daki bir doğum günü partisinde tanışarak yakınlaştı. Daha sonra bu yakınlaşmalar devam etti. En son yakınlaşma ise Rihanna’nın doğum gününde görüntülendi. Ne diyelim, umarız mutlu olurlar.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir