Lemuria’nın Kayıp Cenneti!

Lemuria’nın Kayıp Cenneti!

Constance Hotels & Resorts Lémuria, ilk olarak 1999 yılında açıldı ve Seyşellerin ilk beş yıldızlı özelliklerine sahip otellerinden biri olarak hizmet vermeye başladı. Lémuria, yakın zamanda yenilenmesi ve Hint Okyanusu`ndaki en iyi otellerden biri olarak konumunu devam ettirmesi için bir renovasyon geçirdi. 1 Kasım 2016`da resmi olarak yeniden açılan Constance Hotels & Resorts Lémuria, takımadalar için çarpıcı ve benzersiz bir tasarım ortaya çıkardı.

Constance Hotels & Resorts Lémuria, artık her gezginin bir gün keşfetmeyi düşlediği kayıp toprakları her zamankinden daha fazla canlandırmaktadır. Constance Hotels & Resorts Lémuria’yı yenileyen i ç mimar Marc Hertricht`in liderliğindeki yenilemenin amacı, çağdaş ve klasik unsurlarla yaratılmış uyumlu bir ambiyans sergileyen, duyuları uyandıran bir duyusal yolculuk yaratmaktı. Bu restorasyona, üç restoranın tam yenilenmesi ve ana barı Huna`nın yanı sıra yükseltilmiş hizmetler, yeni olanaklar ve yeniden dekore edilmiş konuk suitleri de dahildir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir