Landaa Adası’nda denizin ortasına yapılan balayı evi, çiftlerin yeni gözdesi!

Landaa Adası’nda denizin ortasına yapılan balayı evi, çiftlerin yeni gözdesi!

Bildiğiniz üzere Maldivler, dünyanın en çok tercih edilen balayı destinasyonu. Su sporları, deniz altı keşifleri için de ideal olan Maldivler, tropikal iklime sahip olduğundan Ocak ve Temmuz arası ve Eylül-Ekim arası dönemde balayı tatili düşünenler için ideal.


Maldivler’de Landaa Adası’nda denizin ortasına yapılan balayı evi ise son zamanlarda yeni evli çiftlerin gözdesi oldu. Hint Okyanusu’nun tam ortasında, çevreden tamamen izole olan bu balayı evi, özellikle yeni evlenen ve Maldivler’e gelen çiftler için tasarlandı. Dışı kadar içi de özel olarak dizayn edilen ev şeklindeki odanın zemini şeffaf camdan yapılmış. Sadece botla gidilebilen bu balayı evi, UNESCO Biyosfer Alanı içinde bulunuyor. Su altında rengarenk balıkların da ziyaretçilerini karşıladığı bu özel ev, konaklayanların isteğine göre mumlar, çiçekler ve diğer aksesuarlar ile donatılabiliyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir