Kuşadası tatilinde yüzebileceğiniz en iyi plajlar!

Kuşadası tatilinde yüzebileceğiniz en iyi plajlar!

Aydın’ın turizm alanında önde gelen ilçelerinden biri olan Kuşadası, en gelişmiş ve en güzel tatil merkezlerinden biridir. Ege denizi’nin kıyılarında denizin ılık rüzgarlarıyla, masmavi denizi ve altın sarısı kumuyla umduğunuz her şeyi bulabileceğiniz bir yer. Yazın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz ender yerlerden olan Kuşadası tatilinde yüzebileceğiniz en iyi plajları derledik;
Yılancı Burnu Plajı: Yılancı Burnu Plajı Kuşadası, Kuşadası şehir merkezine çok yakın bir noktada bulunan küçük bir yarımadadır. Yılancı Burnu plajı, tertemiz bir deniz ve plaja sahip olmakla birlikte beach clubları ile ünlü Kuşadası’nın gözde plajlarından biridir.

Selçuk Pamucak Plajı: Merkeze 10 km uzaklıkta olan bu plaj, daha çok günü birlik tatilciler ve piknikçiler tarafından kullanılıyor.

Papaz Plajı: Güvercin ada girişinde sol tarafta yer almaktadır. Papaz plajı Kuşadası merkezde güvercin adanın girişinde bulunan plajı en çok tercihler arasında yerini alıyor. Papaz Plajı, tertemiz sularda serinlerken gündüz yerli – yabancı DJ’lerin müzik ziyafeti ile eğleneceğiniz, akşamları ise canlı müziğin tadını çıkarabileceğiniz bir plaj.

Kuşadası Long Beach Plajı: Kuşadası Long Beach Plajı diğer adıyla Uzun Plaj’da dilerseniz şemsiye ve şezlong kiralamadan sadece havlunuzu kumlara atarak denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kuşadası Kuştur Halk Plajı: Merkeze beş kilometre uzaklıktaki plaj, Oteller bölgesinde yer almaktadır. 600metrelik kum sahil şeridi ile Kuşadası’nın önemli plajlarından birisidir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir