Kundu’da tatilin tadını çıkarın!

Kundu’da tatilin tadını çıkarın!

Antalya‘da bulunan Lara Türkiye’nin en uzun kumsalına sahiptir. Kundu’da Lara’nın sınırları içerisinde yer alıyor. Türkiye’nin tatil denildiğinde akla ilk gelen şehri olan Antalya bir çok güzelliği içinde barındırıyor. Bunlardan biri de Kundu adlı köydür. Tüm güzelliğiyle sizleri karşılar. İçerisinde Aksu Nehri’ni de barındıran Lara aynı zamanda Perge Antik Kentine de ev sahipliği yapıyor. Kundu önünde bulunan çam ağaçlarıyla bitişmiş sahiliyle çok ilginizi çekecektir. Bunun yanında Kundu, Antalya Şehir Merkezi ve Havaalanına da oldukça yakın.
Lara
Hiç ulaşım sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Denizi inanılmaz temiz olan Kundu’da istediğiniz gibi serinleyebilirsiniz. Oteller bölgesi olarak bilinen bu yer her yıl yerli yabancı turisti kendine çekiyor. Karmaşadan uzak ama merkeze yakın bir tatil isteyenler için Kundu tam size göre. Ne kadar merkezi de olsa her zaman karmaşadan uzak kalmış, sakinliğini korumuştur. Gece hayatı sevenler için de birçok ünlü bar burada bulunuyor. İstediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Kafeleri, alışveriş merkezleri, barları, sahili ve tarihi kalıntılarıyla tam bir tatil beldesi. Türkiye de kesinlikle gezilmesi gereken yerlerden biri.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir