Bu kullanışlı mutfak aletlerinden haberiniz var mı?

Bu kullanışlı mutfak aletlerinden haberiniz var mı?

Küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcılarımız olduğu şu günlerde kullanışlı tasarımlar çok daha fazla önem kazandı. Sizler için araştırdığımız birbirinden kullanışlı ve değişik bu mutfak aletleri ile yemek yapmak artık daha eğlenceli olacak!
Makarna Tenceresi: Makarna tutkunları için bu tencere oldukça kullanışlı olacaktır. Tencereyi farklı yapan ise sağ tarafındaki süzgeçli kapağı.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri
Katlanabilir Rende: Kolay saklama ve çekmecelere de sığabilmesi için tamamen düz katlanabilen tasarımı ile mutfağınızda size yer de kazandırıyor.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_2
Çok Fonksiyonlu Doğrayıcı: Mutfağınızda fazla yer kaplamayacak olan fonksiyonel rondo, en büyük yardımcınız olacak. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde size uzun yıllar hizmet verecektir. Yiyecekleri kıymak, parçalamak ve karıştırmak için kullanabileceğiniz son derece pratik bir üründür.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_3
Dondurulmuş Meyve Püresi Makinesi: Bu makineyle donmuş meyvenizi içine atıp dondurmanın çok daha sağlıklı ve doğal versiyonunu yapmanın keyfine varın.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_4
Kek Hamuru Dağıtıcısı: Kek yada muffin hamurunu ortalığı batırmadan muazzam bir ölçü ile dağıtmanızı sağlayan bu muhteşem alet ile hamur dağıtmak artık daha kolay.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_5
Lavabo Üzeri Süzgeç Tahtası: Lavabo üstü süzgeçli kesme tahtası, doğrama, durulama ve süzme işlemlerinin aynı anda yapılmasını sağlıyor.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_6
Sarımsak Doğrayıcı: Yıkamaya rağmen çıkmayan sarmısak kokusu için birebir çözüm niteliğindeki bu alet kesiyor, doğruyor, kıyıyor ve ellerinizde hiç koku bırakmıyor.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_7
Yumurta Sarısı Ayırıcı: Pek çok hamur işi tarifinde yumurtanın sarısıyla beyazını ayırmak gerekir. Bu alet ile artık yumurtanın sarısıyla beyazını ayırmak çok kolay hale geliyor.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_8
Limon Spreyi: Limonları bıçakla kesip,elinizle sıkma devri bitti, artık çok daha kolay bir yöntem var!
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_9
Geniş Poşet Ağızlığı: İçinden ufak bir parça alacağınız poşetlerin ağzını tamamen açtığınızda dert etmenize gerek yok. Bu ağızlıkları takın, istediğiniz kadar yiyin ve geri kapatın.
isinizi_kolaylastiracak_mutfak_aletleri_10

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir