Kremlin Kuğu Gölü Balesi İstanbul’da!

Kremlin Kuğu Gölü Balesi İstanbul’da!

Dünyanın en seçkin bale türü olan kuğu gölü balesi, Rusya’nın seçkin bale topluluğu olan Kremlin Balesi’nin performansıyla seyircilerle buluşacak. 23 Mayıs’ta İstanbul’da sergilenecek olan gösteriyi bale severler sakın kaçırmasın! Yazıldığı günden bu yana hiç eskimeyen Pyotr İlyiç Çaykovski’nin ölümsüz eseri Kuğu Gölü Rus Ulusal Dansçısı Andrey Petrov‘un sanat direktörlüğünü ve koreograflığını üstlendiği Kremlin Balesi’nin eşsiz performansıyla ilk kez Türkiye sahnelerinde gösteri yapacak.
kuğu_gölü_balesi1
Aşkı anlatan en güçlü ve duygusal gösteri olarak bilinen bu şaheserin biletleri şimdiden tükenmeye başladı. Seyircilere inanılmaz bir gösteri yaşatacak olan Kuğu Gölü IEG Live ve Sa Organizasyon işbirliğiyle 23 Mayıs’ta sahne alacak. Kesinlikle herkesin ömrü boyunca en az bir kere bu şaheseri izlemesi gerekiyor. Kremlin Balesi ile Kuğu Gölü, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü Zorlu PSM’de sizleri bekliyor!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir