Kötü Günler Geride Kaldı

Kötü Günler Geride Kaldı

Öncelikle denek fareler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda olumlu etkilerin alınması, ilacın daha birçok bilinmeyen iyi yönlerinide ortaya çıkardı. Kullanım alanları baz alındığında bilim adamları, ilacın hastaların fobiler ve yeme bozuklukların335x210(Kare-Foto)-ilaçı da yenmede kullanabileceklerini söylediler. Tablet şeklinde olan ilaç öncelikle farelere verildi ve fareler yakın zamanda yaşadıkları kötü olayları unuttular. Kafes ortamında ayaklarına düşük ayarda elektirik verilen farelerde korku tepkisi oluştu ve bir süre hareketsiz kaldılar.
Ardından ilaç verildi ve bu tepkide gözle görülür şekilde bir azalma oldu. Bilim adamları ilacı daha da geliştirip piyasaya sunacaklarını açıkladılar. ABD’de bulunan Virgina Commonwealth Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar sonucunda travmatik anıların silinmesine yardım edecek bir ilaç geliştirildi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir