Kopenhag’da güvenli bir tatil!

Kopenhag’da güvenli bir tatil!

Tatilde herkesin istediği güvenli yerlerin başında Kopenhag’ın geldiğini biliyor muydunuz ? Yurtdışı tatilinde özellikle aranan şey güvenli bir ortam ve keyifli günlerdir. Bu arayışınıza cevap veren yer ise Kopenhag oluyor. Danimarka’nın başkenti olan bu şehir yenilenmiş alışveriş bölgeleri ve güzel mimarisiyle sizleri kendine hayran bırakacaktır. Burada görmeni gereken ilk yer Danimarka’nın nasıl yaratıldığını anlatan Tanrıça Gefjun Çeşmesi olsun.
Kopenhag
Bunun dışında şehrin sularla çevrili olmasından yararlanarak kanalda harika bir gezinti yapabilirsiniz. Şehrin en çok ziyaret edilen yeri olan Tivoli Bahçeleri ve Rosenborg Slot kalesini de mutlaka ziyaret etmelisiniz. Tatilinizin keyfini en güvenli yerlerden biri olan Kopenhag’da çıkarın. Bu şehir sizlere çok şey katacak. Özellikle geceleri Rosenborg Slot Kalesinden gelen büyülü mavi ışıklar sizlere inanılmaz bir gece yaşatacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir