Köpek dostu şehirlerde tatil!

Köpek dostu şehirlerde tatil!

Köpeğinizi ailenizin vazgeçilmez bir üyesi olarak görüyorsanız, bir sonraki tatilinizde onu da yanınızda götürmeye ne dersiniz? Böylelikle hem seyahatiniz sırasında aklınız sevimli dostunuzda kalmaz hem de tatiliniz onunla birlikte daha keyifli hale gelir. Bu yüzden yapmanız gereken yalnızca köpek dostu destinasyonları araştırmak. İşte can dostunuzla keyifle seyahat edebileceğiniz şehirler;
Carmel, Kaliforniya, ABD: Carmel’in otelleri, restoranları köpek dostudur. Köpeklerin tasmasız bir şekilde gezebildikleri, birbirleriyle istedikleri kadar oynayabildikleri bu sahilde köpeğiniz çok rahat edecek.
kopek_dostu_sehirler_2
Portland, Oregon, ABD: Bu şehirde hayvanlarınız sizden fazla ilgi görüyor. Burada köpeğinizle birlikte yemek yiyebileceğiniz restoranlar, eğlenebileceğiniz barlar ve minik dostunuzun oldukça rahat edeceği oteller bulunuyor. Köpek parklarını da es geçmemek lazım!
kopek_dostu_sehirler_3
Kopenhag, Danimarka: Limanları, kanalları, parkları, bahçeleri ve sanatın birçok alanındaki öncü faaliyetleriyle Kopenhag, dikkat çeken bir turizm bölgesidir. Bunların yanı sıra bir de köpek dostu bir şehir. Şehirde sık sık yerel köpek etkinlikleri düzenleniyor ve kafe ile otellerin hizmetlerinden köpeğinizle birlikte yararlanabiliyorsunuz.
kopek_dostu_sehirler
Manchester, İngiltere: Köpek dostu bu şehirde ilginç bir hizmete imza atılmış ve köpeklere özel içecek servisi yapılan The Horse & Jockey Inn adında bir mekan açılmış.
kopek_dostu_sehirler_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir