Konya’da en lezzetli kahvaltı nerelerde yapılır?

Konya’da en lezzetli kahvaltı nerelerde yapılır?

Her sabah kalktığımız yataktan bizi güne güzel başlatan tek öğün kahvaltıdır. Pazar sabahlarının keyfini saatlerce kahvaltı başında oturup sevdiklerinizle birlikte çıkarmak en güzeli! Peki Konya’da en lezzetli kahvaltı nerelerde yapılır?
Japon Kyoto Parkı: Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 2010 yılında hizmete sunulan ve 36 bin metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük Japon Bahçesi olan Konya Japon Parkı’nda her gün açık büfe keyfini yaşamanız da mümkün.

HazBahçe: Aile Bahçesi olarak hizmet veren mekan, gün boyu serpme kahvaltı sunuyor. Kısa sürede yeşile ve doğaya özlem duyanların mekanı haline gelen Hazbahçe, Kahvaltı konseptiyle de Konya’nın en gözde mekanı olmuştur.

Medcezir Kahvaltı Konağı: Eski Konya evlerinin içinde bulunan bir mekan olan Medcezir, 300 kişi kapasiteli olup Konya, Van, Erzurum ve Antalya yörelere has kahvaltı lezzetleri sunuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir