Koli bandının seyahat sırasındaki şaşırtıcı kullanım alanları!

Koli bandının seyahat sırasındaki şaşırtıcı kullanım alanları!

Herkesin bildiği üzere bantlar günlük olarak birçok insanın en fazla işine yarayan ürünler olarak başı çekmektedir. Son birkaç sene içerisinde koli bandı, işyerlerinde ya da evlerimizde olmazsa olmaz parçalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Yapıştırıcılık kuvveti güçlü olmasından dolayı koli bandı çeşitli alanlarda diğer bantlara göre daha çok tercih ediliyor. Doğru seçilmiş kaliteli koli bandının seyahat sırasında da çok fazla kullanım alanı bulunuyor. İşte koli bandının seyahat sırasındaki şaşırtıcı kullanım alanları;
* Seyahatiniz sırasında uzun mesafeli yürüyüşler yapmak zorundaysanız imdadınıza koli bandı yetişiyor. Koli bandı uzun yürüyüşler sonrasında rahatsız ayakkabıdan kaynaklanabilecek ayak rahatsızlıklarının önüne geçiyor. Ayakkabı vurmaya başladığında zarar gören bölgeye bir parça pamuk koyup koli bandı ile destekleyebilirsiniz. Böylelikle hem su toplamasını engellersiniz hem de gününüzü kurtarırsınız.
koli_bandinin_seyahat_sirasindaki_kullanim_alanlari
* Sırt çantası, çadır, ayakkabı, mont… Yırtılan, delinen ne varsa, bir kaç kat koli bandı ile anında onarabilirsiniz.
* Valizinizin üstüne yapıştıracağınız bir parça koli bandı havaalanında valizinizi tanıma kolaylığı sağlar.
koli_bandinin_seyahat_sirasindaki_kullanim_alanlari_2
* Sırt çantanıza sığmayan ufak tefek malzemeleri koli bandıyla çantanıza bağlayabilirsiniz. Örnek: terlik
* Ayakkabınızın su alan kısmına koli bandı yapıştırarak koruyabilirsiniz.
* Yanınızda çok güvenmediğiniz şişe, kavanoz vs … var ise bunların kapaklarını koli bandı ile sararak istenmeyen durumlara karşı önlem alabilirsiniz.
koli_bandinin_seyahat_sirasindaki_kullanim_alanlari_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir