Koçman Antik Sanat Evi açıldı!

Koçman Antik Sanat Evi açıldı!

1 Ağustos 2015 tarihinde, İzmir Hatay Piri Reis Mahallesi’nde açılan, Koçman Antik Sanat Evi, sanatseverlerin ilgisini çekecek muhteşem bir adres.
kocman_antik_sanat_evi
Osmanlı, Bizans, Fransız tarihini yansıtan objeleriyle koleksiyonerlerin ilgisini çeken Koçman Antik Sanat Evi, nostalji tutkunlarını oldukça mutlu edecek.
kocman_antik_sanat_evi_izmir
Birbirinden güzel antika eserlerin sanatseverlerle buluşmasını sağlayan Mehmet Koçman bu işin yıllardır hayali olduğunu belirtiyor.
kocman_antik_sanat_merkezi
kocman_antik_sanat_merkezi_izmirde_acildi
Koçman, “Böyle bir yer açmak benim 30-35 senelik hayalimdi. Başka uğraştığım işler de var ama hep uzun zamanlardan beri bunu yapmak istiyordum. İlgi isteyen bir iş yapıyorum. Aşağı yukarı 30 senelik bir eserin ürünüdür bu yapılanlar. Muhtelif müzayedelere katılıyorum. Evlerden çıkan eski eşyalar var. Arkadaşlarımın bulup getirdiği eşyalar var. Hepsini bir çatı altında toplamak istedim. Şimdi de dostlarımla paylaşıyorum” dedi.
kocman_antik_sanat_merkezi_izmirde
izmir_kocman_antik_sanat_evi

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir