Kışın hafta sonu Antalya’da ne yapabilirim?

Kışın hafta sonu Antalya’da ne yapabilirim?

Bu soğuk kış günlerinde, Antalya’da da Toroslara yağan kar ile hava iyiden iyiye soğudu. Hatta geceleri sıcaklık o kadar düştü ki, Antalyalılar son zamanların en sert kışını yaşıyor. Birde soğuk havaya Akdeniz’den esen rüzgarda eklenince gerçekten dışarda dolaşmak çok zor olabiliyor. Fakat ne olursa olsun Antalya’da her mevsim gezilecek, görülecek yerler o kadar çok ki bizde sizler için Tatiluzmani.Tv olarak kış aylarında özellikle hafta sonları Antalya’da neler yapılabileceği konusunda araştırmalar yaptık. Canınız çok mu sıkılıyor ? Farklı bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz ? Gelin bu haberimizi okuyun ve bilgi sahibi olun.
Antalya-Sahil-Işıklar
Antalya denilince akla ilk olarak plajlar geliyor. Geceleri soğuk dahi olsa gündüz kalın giyindiğinizde yağmur olmadığı günlerde Konyaaltı ve Lara plajlarında, sahillerinde yürüyüş yapmak gerçekten keyifli olabilir. Aynı zamanda Antalya’nın merkezinde gezilebilecek birçok mekan var. Bunlardan bazıları şelaleler, kaleiçi, alışveriş merkezleri, hayvan barınakları. Hepsinden tek tek ve farklı zamanlarda faydalanabilirsiniz. En basitinden güzel bir Türk kahvesi içebilirsiniz. Antalya kedi evleriyle de çok ünlü bir şehir, hemen hemen her semtinde kedi evleri var. Eğer hayvanlarla aranız iyiyse kedi evlerini ziyaret etmelisiniz. Bizce bu kadar gezilecek yerler, görülecek tarihi eserler varken özellikle hafta sonları evinizde oturmayın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir