Kış güneşinde tatil yapabileceğiniz ülkeler!

Kış güneşinde tatil yapabileceğiniz ülkeler!

Kış tam anlamıyla kapıda. Kış geldi diye tatil planlarınızdan vazgeçmemelisiniz. Eğer siz de güneşten vazgeçemeyenlerdenseniz bu tatil yerlerine mutlaka bir göz atmalısınız.
Kosta-Rika: Kosta Rika’nın dünyanın en mutlu ülkelerinden biri olduğunu biliyor musunuz? Kosta Rika, Orta Amerika’da yer alan bir Latin Amerika ülkesi. Plajlarıyla zengin olan bu ülkede dilerseniz sörf yapın, dilerseniz güneşlenin. Ekim – Mart arasındaki dönem Kosta Rika seyahati için uygundur. Kış mevsiminde Kosta Rika’ya gitmek kuru mevsimde tatil yapmak anlamına gelir. Kuru mevsim demek ise kuraklık değil, yağışsız dönem demektir.
kisin_tatil_yapilacak_ulkeler
Küba: Meşhur purolarıyla tanınan bu ülkeye her mevsimde gidilebilir. Küba’ya gitmemek için özellikle belirtilen bir mevsim kesinlikle yoktur. Muson yağmurlarına veda ettiğinden gökyüzü her zaman masmavi. Küba’da bu aylarda rahatça denize de girebilirsiniz.
kis_tatili
Dubai: Dubai, yeni yıl için ya da Aralık-Mart ayları arasında tatil planlarınızı hala oluşturmadıysanız, sizin için ılık, lüks ve eşsiz bir seçenek olacaktır. Dubai’ye Türkiye’de kış mevsimi sürerken gitmek gerekiyor. Çöl ikliminin ve hava sıcaklığının minimumda seyrettiği kış mevsiminde Dubai’de 20-25 derece aralığında keyifli bir tatil yapmanız mümkün.
kisin_tatil_yapilacak_yerler

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir