Kickstarter‘ın en çok bağışı toplayan tasarımı, Baubax!

Kickstarter‘ın en çok bağışı toplayan tasarımı, Baubax!

Tasarımcılara destek vermek için düzenlenen Kickstarter Kampanyasının en popüleri Baubax. Kampanyadan toplanması üzere $20.000 tutarında bir miktar belirlenmiş ancak toplanan para 2,960,984$ ulaşmış ve her geçen gün artıyor.Toplanan paranın her kuruşunun hakkını veren,bu seyahat ceketinin her detayı ince, ince düşünülmüş. Kadın ve erkekler için 4’er farklı modeli bulunan ceketin her yerinde farklı bir özellik bulunuyor. iPad ve akıllı telefon için ayrı cepleri bulunan kıyafette taşınabilir güç kaynağı için de farklı bir kısım bulunuyor.Ayrıca sadece 2 saniyede şişirilerek boyun yastığı haline gelebilen bir parçası ya da kollarının içinden çıkan eldivenleri gibi ufak ayrıntılarda düşünülmüş.
Kickstarter_in_en_cok_bagisi_toplayan_tasarimi_Baubax_
Kırışmayan, kaliteli kumaşlardan üretilen ceketin telefonunuzu, gözlüklerinizi ve pasaportunuzu koymak için ayrı ayrı cepleri var. Havaalanlarındaki güvenlik kontrolünün seyahatinizi mahvetmesini önleyen bu harika tasarım 109$ karşılığında Kasım ayı itibariyle satışa sunulacak.
Kickstarter_in_en_cok_bagisi_toplayan_tasarimi_Baubax_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir