Keyifli bir aile tatili için Akdeniz’in en güzel otelleri!

Keyifli bir aile tatili için Akdeniz’in en güzel otelleri!

Eşiniz ve çocuklarınızla beraber şehrin karmaşasından; uzak deniz kum ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz eğlenceli bir aile tatili geçirmek istiyorsanız, rotanızı Akdeniz’e çevirebilirsiniz. İşte büyüleyici Akdeniz manzarasına karşı, sevdiklerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebileceğiniz aile otelleri:
1)Crystal Family Resort/Spa: Belek’te bulunan Crystal Family Resort/Spa, Antalya’nın büyüleyici kumsalları ve doğal güzellikleriyle aileler için tasarlandı. Ailelerin tatil ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmetlerle donatılan Crystal Family Resort/Spa’da kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Tüm aile bireylerine uygun aktiviteleriyle profesyonel spa merkezinde, uzmanların uygulayacağı masajlar ve özel kürlerle kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.
antalya_1
2)IC Hotels Santai Family: Aileler için geniş yürüyüş yolları, dinlenme alanları tasarlayan, ailenin tüm bireylerinin doğada huzur bulmasını sağlayan IC Hotels Santai Family, muhteşem Akdeniz ikliminde rahat, sakin ve doğanın sesleriyle çevrili bir tatil arayan aileler için bir velinimet. IC Hotels Santai Family’nin çocuk kulübünde ise, hem eğlenceli hem de eğitici aktiviteler mevcut.
antalya_2
3)Sea Life Family Hotel: Tatilin başkenti Antalya’da, meşhur Konyaaltı sahiline bakan bir konumda, göz alıcı bir manzaraya sahip olan Sea Life Family Hotel, konforlu konaklama imkanı sağlamakla beraber merkezi bir konumda bulunması Antalya’yı gezmek, tarihi ve doğal güzelliklerini görmek için müthiş bir fırsat. Ayrıca, çocuklar için güvenli oyun alanları ve çocuk kulübü de bulunan Sea Life Family Hotel’i, çocuklarınız da çok sevecek.
antalya_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir