Keşif tatili sevenlere özel Madeira’da keşfedilebilecek en güzel yerler!

Keşif tatili sevenlere özel Madeira’da keşfedilebilecek en güzel yerler!

Portekiz′e bağlı bir ada olan Madeira’da keşfedilmemiş doğal güzellikler arasında ruhunuzu dinlendireceğiniz, aynı zamanda da eğlenceli bir keşfe çıkacağınız bir tatile ne dersiniz? İşte keşif tatili sevenlere özel, Madeira adasının keşfedilmeye bekleyen doğal güzellikleri:
Monte Palace Tropikal Bahçesi: Binlerce egzotik bitkiyle Koi balığından tavus kuşlarına kadar birçok yaban hayatına ev sahipliği yapan Monte Palace Tropical Gardens, Başkent Funchal’ın yüksek tepelerine kurulmuş. Madeira’nın en beğenilen yerlerinden biri olan Monte Palace Tropikal Bahçesi bahçeler, şelaleler ve süs heykellerle sanat ve doğaya olan tutkusunu bir arada yaşatıyor.
adaa_1
Pico Ruivo: Madeira’nın en yüksek zirvesi olan Pico Ruivo, 1830 metrenin üzerinde yüksekliğe sahip. Tatilinde macera arayanlar için harika bir yer olan Pico Ruive’de bir rehber eşliğinde hem ruhunuzu hem de gözünüzü doyurabilirsiniz.
ada_2
Pico do Arieiro: 1818 metreyle Madeira’nın en yüksek 3. zirvesi olan Pico do Arieiro’nın olağaüstü manzarası görülmeye değer bir güzellikte.
ada_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir