Kendisine mağara ev inşa eden Lionel Buckett!

Kendisine mağara ev inşa eden Lionel Buckett!

İnsanlar çok eski zamanlarda mağara hayatı yaşarlardı. Mağara evde yaşam günümüzde kalmadı derken karşımıza Avustralyalı Lionel Buckett çıktı. Lionel Buckett, ailesinden kendisine kalan bir araziyi mağara inşa ederek değerlendirdi. 17 Yaşında inşasına başladığı mağara ev için taşları oymuş, beton ve çelik gibi malzemeler kullanmış.
lionel_buckett_magara_ev_yasami
Mağara evin girişinde sizi kumtaşından kuzinenin olduğu bir kısım karşılıyor. Biraz ilerlediğiniz zaman oturma alanını görüyorsunuz. Bu alanda soba, televizyon ünitesi bir de Avustralya ruhunu yansıtan kanguru derisi kaplı bir yatak yer alıyor. Önünde bulunan katlanan üniteyi isteğinize göre açıp manzarayı da izleyebiliyorsunuz.
magara_ev_avustralya
Duvarlarında tarihten ögeler de yer alan mağara ev, tarihi anıları da canlandırıyor. Lionel Buckett, bu eşsiz mağara evi görmek isteyenlere kapılarını açıyor ve siz de bu eşsiz mağara evi ziyaret ederek turizm için bir alternatif yaratabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir