Kendi kendini temizleyen not defteri!

Kendi kendini temizleyen not defteri!

Üzerine yazdığımız bütün yazıları internet ortamına aktaran akıllı bir not defteriniz olsun ister miydiniz? O halde yazdığınız yazıları Evernot, Google Drive, Dropbox gibi ortamlara taşıyarak sizi büyük bir zorluktan kurtaran Rocketbook adlı not defteriyle tanışmalısınız. Joe Lemay ve ekibi tarafından tasarlanan Rocketbook, üzerine yazdığınız yazıları bulut depolama sistemine kaydeden akıllı not defteri. Deftere yazdıklarınızı bulut depolama sistemine kaydetmek için, Rocketbook uygulamasını android cihazınıza indirerek sayfaların fotoğraflarını çekip seçtiğiniz cloud sunucusuna otomatik olarak gönderebiliyorsunuz.
yuksek_isida_kendini_silen_not_defteri
Dış görünüşüyle klasik bir not defterinden farkı olmayan Rocketbook’un sayfaları tükendiği zaman mikrodalgaya koyuyorsunuz. Çünkü bu defteri 30 saniye boyunca mikrodalga fırında ısıtırsanız, defterdeki tüm yazılarınız siliniyor. Böylece defterinizi sürekli kullanabiliyorsunuz. Tabi bu silme işlemi not defterinin kendine ait FriXion adlı özel kalemiyle oluyor. Eğer silme işlemini yapmak istemiyorsanız her türlü kalemi kullanabilirsiniz. Indiegogo üzerinde satışı yapılan Rocketbook, 20,000$ hedef satışını 300,000$ seviyesine taşımış durumda. Yapacağınız minimum 45$ bağış ile 2015 temmuz ayında bu deftere sahip olabiliyorsunuz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir