Kemer, ”Altın Nar Festivali” ile renklenecek!

Kemer, ”Altın Nar Festivali” ile renklenecek!

Kemer tatilinizi ”Altın Nar Festivali” ile renklendirmeye ne dersiniz? Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 13.sü gerçekleştirilecek olan Altın Nar Festivali, 08 – 09 – 10 Temmuz’da Kemer İlçe Stadyumu‘nda gerçekleşecek.
kemer_altin_nar_festivali_3
10 Temmuz’da sona erecek olan festivalde, birbirinden ünlü isimler sahne alacak. Kemer Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, 8 Temmuz Cuma günü saat 20:00’de kortej yürüyüşüyle başlayacak.
kemer_altin_nar_festivali_4
Sunuculuğunu İpek Tanrıyar ve Okan Karacan‘ın yapacağı festivalde, Bülent Ersoy, Hasan Yılmaz, Simge, Mustafa Sandal, Emre Sertkaya, Funda Arar gibi ünlü sanatçılar sahne alacak. İlçe stadyumunda üç gün boyunca çok renkli etkinlikler ve konserler verilmesinin ardından festival sona erecek. Siz de festivalle renklenen bu tatile davetlisiniz!
kemer_altin_nar_festivali_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir