Kediler fotoğraf çekerse!

Kediler fotoğraf çekerse!

Dünya’yı kedilerin gözünden görmek ister miydiniz? Ünlü kedi maması markası Whiskas, kedilerin davranışlarını daha iyi anlamamıza yardımcı olacak, kedilerin boynuna asılan bir kamera üretti. Whiskas Catstacam, adını verdikleri bu cihaz kedi sahiplerinin kedilerine daha yakın olmaları açısından Clemenger BBDO Sydney tarafından başlatılan reklam projesinin bir parçası olarak tasarlanmış. 44 gram ağırlığına sahip bu cihaz, kedinin boynuna bağlanıyor ve kedinin bakış açısından fotoğraflar çekiliyor.
kedilerin_kamerasi
Her 20 saniyede bir fotoğraf çeken bu cihaz, fotoğrafları anında kedinin instagram hesabına gönderiyor, böylelikle kedi tutkunları kedilerinin bütün gün yaşadığı heyecanlı maceraları, tüm çıplaklığıyla instagramda takip edebiliyor. İnstagramda bu kedilerin fotoğraflarını görebilmek için #Catstacam hashtagini girerek arama yapıyorsunuz. Ayrıca kedilerle ilgili merak ettiğiniz tüm soruları #askwhiskas hashtagiyle paylaşıp, uzmanlardan sorularınıza yanıt alabilme imkanınız da var.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir