Bülent Gardiyanoğlu – Karma

Bülent Gardiyanoğlu – Karma

KARMA
Huzurlu bir hayat istiyorsak, hayatımızdaki çatışmaları yaşarken “Sen Suçlusun!” yerine “Bu tartışmayı neden hayatıma çektim?” ve “Benim biran önce, bu çatışmadaki duygularımdan ne öğrenmem gerekiyor” dememiz gerekiyor.
KARMA NEDİR?
Hayatımız bu dönemde neden KARMA Karışık oldu ? Bizim hayata gelme amaçlarımızdan birisi de, enerji temizliğidir. Dünyaya gelirken atalarımızdan getirdiğimiz genlerle geliriz ve onlar tarafından almış olduğumuz negatif dış etkenleri de farkına varmadan taşırız. Eğer bu hayata gelmişsek, enerjilerimizi arındırmamız gerekiyor. Kader değişkendir. Dünyaya geliş ve gidiş tarihlerimiz kaderimizde yazılı olabilir ama, aradakiler bizim seçimimiz. Karmayı şöyle özetleyebilirim; Diyelim ki ben birinin malına zarar verdim. Ona zarar verdiğim anda onun hayatında bir karma oluşturuyorum, yani enerji gönderiyorum. Evren de hak yasasına göre (etme-bulma), bir kişiye zarar verdiğin zaman, sistemin seni tekrar yola geri getirebilmesi için sana bir etki veriyor. Ve sen o etki ile tekrar arınma sürecine geliyorsun. Karma, özellikle ilişkilerde öne çıkıyor. Karmik birliktelikte çatışma, kavga ve gerginlik vardır. Sanki bir lastiğe bağlıymışsınız gibi gerilir gerilir birbirinize çarparsınız. Bedenimizin bunu temizleyebilmesi için öfkeye ve negatif enerjiye ihtiyacı vardır. Amaç biriken negatif enerji patlasın ve bazı gerçeklikler açığa çıksın. Bu dünyadaki herkes benim oyun arkadaşım ve bana bir sıkıntı yaşatıyorlarsa, bunu onlardan ben istedim. Ben istedim ki içimde bastırdığım, ya da göremediğim öfkeleri dışarıya çıkartayım ve onlarla yüzleşeyim.
DEĞERSİZLİK KORKUSU
Huzurlu bir hayat istiyorsak, hayatımızdaki çatışmaları yaşarken “Sen Suçlusun!” yerine “Bu tartışmayı neden hayatıma çektim?” ve “Benim biran önce, bu çatışmadaki duygularımdan ne öğrenmem gerekiyor” dememiz gerekiyor. Ben tartışma esnasında, kendimi değersiz hissedersem, demek ki benim değersizlik korkum var ve bunu temizlemem gerekiyor. Bu korkuyu temizlemeden, yani sınavı bitirmeden karşı tarafla ilişkini keser ve başka bir ilişkiye başlarsan, tekrar aynı sorunu yaşarsın. Gelen gideni aratır. Çünkü bu senin sınavın ve sınavdan kaçtığın için tekrar aynı sınava tabisin. Bu düşünceler bizim karmik tetikleyicimizdir. Karmik sıkıntımızı çözemezsek, biriken enerjiyi temizleyemezsek, en yakınlarımızla çatışmaya başlarız. Oluşan gizli öfke de karmanın temizlenmesini zorlaştırır. Kişi içindeki sıkıntısını söylerse karması da temizlenmiş olacak.
Not: Ülkelerin, şirketlerin de karmaları vardır. Bir ülke ya da şirket diğerine zarar verdiyse, bir şekilde bu enerji ona geri dönüyor ve bedelini ödüyorlar.
Sevgilerimizle
Bülent Gardiyanoğlu

http://www.bulentgardiyanoglu.com

Facebook : http://www.facebook.com/bgardiyanoglu
Twitter : http://www.twitter.com/bgardiyanoglu
Instagram : http:// www.instagram.com/bgardiyanoglu

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir