Karadeniz’de ayrıcalıklı bir Kastamonu tatil!

Karadeniz’de ayrıcalıklı bir Kastamonu tatil!

Kastamonu’nun Karadeniz’e kıyısı bulunan Abana ilçesi Türkiye’nin en çok turist çeken tatil yerlerinden biridir. Yemyeşil doğası ve upuzun sahili ile yaz tatili için muhteşem bir tercihtir. Ayrıca burada konaklama gibi bir sıkıntınızda olmayacak. Çadırınızı alıp gidebilirsiniz. Çünkü Abana doğa turizmi açısından da çok gelişmiş bir yer. Son yılların gözde sporu olan Trekking için de harika bir mekan. Yani hem denizin tadını çıkarın, hem de doğada çeşitli sporlar yapın. Özellikle dağ içerisinde ki yürüyüş yolları tam doğa turizmi sevenler için.
abana
Gece hayatıyla da çok ünlü olan Abana’da çeşitli barlar bulunmakta. Deniz ile dağ arasında 100 metre bile yok! Bu yüzden havası inanılmaz temiz. Tekne turları açısından da çok zengin olan bu yer sizlere çeşitli koyları gezdirerek harika bir tatil yaşatabilir. Karadeniz’i hep görmek isteyenler bu yaz bu fırsatı kaçırmasınlar. Her şeyiyle inanılmaz güzelliğe sahip olan Abana tatilcileri bekliyor! Doğayla denizin iç içe olduğu bir yerde kim tatil yaomak istemez ki ? Hayatınızda bir değişiklik yapın, her zaman gittiğiniz tatil köylerinden bu yaz uzaklaşın ve tatilin keyfini Abana’da çıkarın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir