Kadınların tatil seçimlerindeki ülkeler!

Kadınların tatil seçimlerindeki ülkeler!

Kadınlar tek başına tatil yapmakta biraz çekinseler de, 34-44 yaş arasındaki kadınların giderek bu tarz eğilimlere yöneldikleri bilinmektedir. Bugün birçok kadın tek başına tur firmalarının yaptığı Avrupa turları başta olmak üzere birçok ülkeye seyahat edebiliyorlar. Favori yerlerin başında ise İspanya, Kanada, İtalya ve Fransa gelirken ABD bu ülkeleri takip etmektedir. Birçok kadında hala tek başına tatile çıkamamanın başlıca nedeni kişisel güvenliği için yalnızlık ve korku geliyor. Kadınlar kendini yalnız maceralar için hazır olsa da bu yolculuğa atılmak için isteksiz kalabiliyorlar.
kadin-tatil
Ne yazık ki, istatistikler yolculuğa çıkan kadınların % 40 en temel koruma önlemleri alıyorlar ve bunların %70’i bilgi için sadece interneti yeterli kaynak olarak görüyorlar. Oysa ki internet denilen bu globalleşen dünyada, doğru bilgi olduğu kadar sadece duyguların esaretinde yazılan nesnel varsayımlı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bu yüzden doğru ve yanlışı ayırt etmek için mutlaka tur firmalarıyla iletişim halinde olup, gerek tatil öncesi gerekse tatil sırasında her türlü problemler ve sorularda önceliğiniz tur firmalarında ki rehber – danışmanlarınız olmalıdır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir