Kadınların sesi 8 Mart’ta Antalya’da yükselecek!

Kadınların sesi 8 Mart’ta Antalya’da yükselecek!

Antalya’nın Muratpaşa Belediyesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü saat 13.00 kent meydanında yapılacak olan konserde Antalya Belediyesi sizleri 5000 kişilik kadın korosuna katılmaya davet ediyor! Selda Bağcan’ın sahne alacağı konserde Antalya da yaşayan tüm kadınlar davetli. Kadına şiddetin durması amacıyla yapılacak olan konser büyük ilgi çekeceğe benziyor. Son dönemlerde kadına olan şiddetin artmasına karşın 5 bin kişilik koro yarın kadına şiddete HAYIR diyecek. Şiddete dur demek için açıklama yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ”Muratpaşa’da yaşayan tüm kadınlarımızı bu koroya katılmaya çağırıyorum.
antalya_etkinlik
Şiddete karşı, kitlesel nitelikte bir tavır sergileyelim” diye konuştu. Bu etkinliğe katılmak isteyen kadınlara, konsere gitmek isteyen vatandaşlara ulaşımı sağlamak amacıyla servisler hizmet sunacak. Servislere şu noktalardan ulaşabilirsiniz: “Cumhuriyet Meydanı, Meltem Mahallesi, Meltem Çarşısı önü, Haşim İşcan Kültür Merkezi önü, Soğuksu Mahallesi Muhtarlık önü, Deniz Mahallesi Muhtarlık önü, Dutlubahçe Mahallesi Muratpaşa Belediyesi Kreşi önü, Konuksever Mahallesi Muhtarlık önü, Yenigün Mahallesi semt pazarı, Ermenek Mahallesi Muhtarlık önü, Zeytinköy Dayanışma Kalkınma Derneği önü, Demircikara Mahallesi Muhtarlık önü, Habipler Toplum Merkezi önü.”

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir