Kadınlar, plajlarda hangi aksesuarları kullanabilir?

Kadınlar, plajlarda hangi aksesuarları kullanabilir?

Kadınlar için aksesuarlar apayrı bir yere sahiptir. Saç ve makyajdan sonra gelen en tamamlayıcı unsurdur. Kadınlar, her yerde şık olmak ister, plajda bile! Aksesuarlar, yaz tatiliniz için de vazgeçilmez niteliktedir. Bu yaz plajda aksesuarlarla tarzınıza renk katabilirsiniz. Peki plajda hangi aksesuarlar kullanılabilir?
Plaj Çantası: Plaj çantaları, yaz aylarında hayat kurtarıcı bir rol alırlar. Hasır çanta veya sepetler, yaz aylarında plajların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Kolyeler: Bronz teninizin üzerinde renk renk kolyelerle enerjinizi yükseltebilirsiniz. Kurutulmuş deniz yıldızı, deniz kabukları ve denizi, kumu hatırlatan ve oradan gelen nesneler değişmez plaj takılarıdır. Dikkat etmeniz gereken takılar ise iri, büyük halkalara sahip zamak türü güneşte çabuk ısınabilecek adi metaller. Hem sizi rahatsız edecektir; hemde teninize alerji yapabilir.

Bandanalar: Bandanalar, plaj ve sahillere uygun yapısıyla bayanlara eşsiz bir hava katmaktadır. Sadece saçınızı değil, boynunuzu da bir bandana yardımı ile renklendirebilirsiniz.

Şapkalar: Şapka her zaman kıyafete ayrı bir hava katıyor. Hem yüzünüzü güneşten koruyacak hem de deniz sonrası saçlarınıza ayrı bir hava katacak, bir şapkanız mutlaka olmalı.

Gözlük: Gözlükler trend parçalardan ziyade hepimiz için birer ihtiyaç, bazen de fazlasıyla bir tutku. Plajda yüzünüze uygun bir gözlük seçimiyle güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir