Kadınlar gününe özel 4 etkinlik!

Kadınlar gününe özel 4 etkinlik!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir çok etkinlik düzenleniyor. Hatta bu etkinlikler oturduğunuz ilde bile olabilir. Neşeyle kutlanacak bu etkinlikler, tüm kadınlara açık olacak. Katılmak isteyenlerin sadece kutlanacak olan yerlere gitmeleri yeterli. İşte sizler için 4 etkinlik:
İstanbul
8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel spor dünyasının başarılı babaları ve kızları sahaya çıkacak. Organizasyonun amacı kız çocuklarının babalarının desteğiyle güçlenebileceklerini göstermek. 8 Mart pazar günü saat 10.00’da Darüşşafaka Futbol Sahasında gerçekleşecek olan bu etkinliğe katılabilirsiniz.
kadınlar_günü
Ankara
Ankara Kadın Platformu 8 Mart saat 12.00’de Kolej Meydanında miting yapacak. Ayrıca Gelincik Projesinin sunumu yapılacak.
İzmir
İzmir, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü 5 gün boyunca sürecek olan tiyatro, sergi, panel, yürüyüş gibi etkinliklerle kutlayacak.
Adana
Adana Kadın Platformu 8 Mart günü saat 18.00’de Atatürk Parkında toplanacak. 10 Mart günü de saat 12.30’da Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosu Miting Alanında 8 Mart mitingi gerçekleşecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir