Kadıköy’de en lezzetli döner nerelerde yenilir?

Kadıköy’de en lezzetli döner nerelerde yenilir?

Döndükçe baş döndüren bir lezzet olan döner, Türk toplumunda misafirperverliğin simgesi olarak biliniyor. Fast food besinler arasında zirveye oynayan döner, hem doymanıza, hem de lezzetli bir yemek yemenize aracı oluyor. Kadıköy’de adım başı dönerciye rastlamak mümkün. Peki güvenilir, lezzetli döner yapan yerler hangileri? İşte Kadıköy’ün en lezzetli döner yapan mekanları;
Kassab: Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, mest olacağınız bir döner lezzeti sunan bu mekan, Moda’da bulunuyor. Oldukça zengin bir menüye sahip olan mekan, dönerini pilav ve patates püresi ile sunuyor.
kadikoyde_en_lezzetli_doner_nerelerde_yenilir
Boa: Kendisine has sosları, özel marinesiyle ün yapmış bu mekan, ”dikkat çok lezzetlidir” mottosuyla hizmet veriyor. Kadıköy’ün Boğa heykeline yakın en işlek caddelerinden biri olan Osmanağa Mahallesi Halitağa Caddesi’nde hizmet veren mekanda lokum gibi dönerin keyfini çıkarabilirsiniz.
kadikoyde_en_lezzetli_doner_nerelerde_yenilir_2
Frango: Döneri, dünyanın farklı bölgelerinden soslar ile denemeye ne dersiniz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü Frango, döneri sekiz çeşit sos ile sunuyor.
kadikoyde_en_lezzetli_doner_nerelerde_yenilir_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir