Jennifer Aniston’un tatilde güzellik sırları!

Jennifer Aniston’un tatilde güzellik sırları!

Güzellik her kadın için ciddi şekilde önemlidir. Tatilde de bu güzellik hiç bir zaman gitmesin isteriz. Jennifer Aniston’da tatilde güzellik sırlarını sizler için paylaştı. 43 yaşında olmasına rağmen hala inanılmaz güzellikte olan Hollywood’un ünlü oyuncusu Jennifer Aniston tatilde de genç ve güzel görünmenin yollarını açıkladı. Mesela her gece yatmadan önce gözaltına vazelin sürmelisiniz. Bu gözaltı şişkinlikleri gibi rahatsızlıkları yok ediyor.
güzellik_sırları
Aniston ayrıca estetik ameliyatı sevmediği için her gece 30 dakika bakım yapıyor. Önce yüzüne buhar tutuyor. Sonra temizleyici ve tonikle yüzünü temizliyor. Son olarak da nemlendiricisini sürmeden önce yüzüne masaj yapıyor. Sabahları soğuk suyla yüzünü yıkıyor. Sabahları ise lavaboyu soğuk su ve buzla dolduruyor. Gözlerinin kenarlarındaki şişlikler gitsin diye yüzünü bu suda yıkıyor. Bu sayede her şekilde çok güzel görünüyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir