İtalya’yı Puglia’da keşfedin!

İtalya’yı Puglia’da keşfedin!

İtalya’yı asıl haliyle keşfetmek ister misiniz ? Puglia sizlere bu imkanı sunuyor! Özellikle tarihi ile oldukça ilginizi çekecek olan bu şehre Romalılar, Gotlar, Lombardlar, Bizanslılar ve Sicilya Krallığı ev sahipliği yapmıştır. Yani tarihi açıdan görülecek birçok esere sahip. Barok kiliseleri ile ünlü bu şehir de Monopoli ve Otranto gibi sahil kasabalarında deniz, kum ve güneş üçlüsünü de yaşayabilirsiniz. Daracık sokakları bile görülmeye değer.
puglia
Tarihi, limon ve zeytin ağaçları, daracık sokakları, iç içe geçmiş evleri ve barok kiliseleriyle Puglia kesinlikle saf ve temiz İtalya’yı oluşturuyor. Kendinizi denizin, güneşin, zeytin ağaçlarının ve inanılmaz güzel köylerin tadını çıkarırken görebiliyor musunuz ? İşte orası Puglia. Tam yaşanılası bir şehir. Hem çok maddiyat istemiyor hem de bir plan yapmanıza hiç gerek yok. Çünkü orada her şeyi akışına bırakacaksınız. İtalya’nın sizleri alıp götürmesini izin verin.

 

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir