İsveç ormanlarında muhteşem bir konaklama deneyimi!

İsveç ormanlarında muhteşem bir konaklama deneyimi!

Talebinize göre istediğiniz yerde konaklama arzı. Ve artık lokasyona sizler karar veriyorsunuz. İsveç ormanlarında hoşunuza giden ve zevkinize göre bir yer seçip, “ben otelimi buraya istiyorum” dediğiniz an isteğiniz hemen yerine getiriliyor.
Kendinize özel otel inşa edin;
İsveç’teki yerleşik Vipp firmaları aslında çelik üretim yapan firmalar olarak bilinir. Bahsekonu firma fazlasıyla konforlu, yaşanabilir ve tasarım odaklı bir yapı oluşturdu. Vipp şirketi, müşterilerine son derecede özel ve bağımsız otel odalarında konaklama imkanları sunmaya başladı. Ve ortaya çıkan bu konaklama yerleri bazı insanlar için şehirlerden kaçıp buraya gelme sebebidir. Tek düşünülmesi gereken şey ise nereye kurulacağına karar vermek.

Vipp firması CEO’su Kasper Egelund’un deyimiyle “burası tam olarak bir batarya şarj etme yeri gibi ama insanlar için”. Yaklaşık olarak 55 metre karelik bölgeye sahip olan doğa barınağı artık kampçıların bile gözdesi olmaya adaydır. İki katlı yapıda sadece dışarıdan banyo ve yatak odası görünmüyor. Oturma odası ve mutfak birleşik olduğu için dışarıdan da görülüyor. Ve bilgilere göre otel, dört kişiyi aynı anda misafir edebiliyor. Ama otelin tek eksiği ise servis hizmetinin olmaması. Ve bu yapıyı satın almak isteyenler bile 485 bin €uro ile kolayca satın alabilirler. Yapılım aşaması 5 6 ay sürse bile kurulumu 3 ila 5 günde tamamlanıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir