İstanbul’un kendinizi evinizde gibi hissettirecek mekanları!

İstanbul’un kendinizi evinizde gibi hissettirecek mekanları!

Kışın gelmesiyle kendimizi daha sıcak ortamlara atmaya başladık. Kendimizi evimizde hissettirecek konfor ve rahatlığı arar olduk. Biz de sizleri bu arayıştan kurtarıyoruz ve İstanbul’un rahat rahat kitabınıza, derginize gömülebileceğiniz bir yandan kahvenizi yudumlayacağınız sımsıcak mekanlarını sizlere sunuyoruz;
Mitanni: Burası İstanbul’da caz dinleyebileceğiniz mekanların başında geliyor. Haftada bir kere konser düzenleyen mekanda; kış günlerinde sandalyenize gömülüp sessiz sakin bu ortamda kitabınızı okuyabilir, tatlınızda bir çatal alıp çayınızı yudumlayabilirsiniz.
Urban: Eskiden Rum pastanesi olan binanın iç duvarları Osmanlı öncesine dek uzanan tarihi yüzü kaybolmasın diye korunmuş; loş, kafanızı dinleyebileceğiniz keyifli bir ortam yaratılmış. Kat kat, bölme bölme iç mimarisi, pek çok mekânda karşılaştığımız iç içe oturma sıkıntısını ortadan kaldırıyor.
istanbulun_sicak_mekanlari
Swedish Coffee Point: Samimi çalışanları, rahat deri koltukları, sanki mekanın gizli bir köşesi izlenimini veren arkadaki loş ışıkları tam keyfinize hitap ediyor.
Pappa Cafe: İçeride her daim güler yüzlü birisini bulabileceğiniz, sizi sıkan kimse olmadan keyifle çayınızı içebileceğiniz, fırından gelen kokularla ve tatlılarla aşk yaşayabileceğiniz ve zevkli şarkılar dinleyebileceğiniz bir yer burası.
istanbulun_samimi_mekanlari
Mavra: Burada kahve-kitap keyfi yapabilirsiniz doğru ama yalnızca bununla yetinmeyin. Porselen kupaların içinde servis edilen şarapların tadına da bakmalısınız. Mekan o kadar sıcak ve samimi ki o sandalyelere uzanıp uyumak mümkün.
Solera Winery: İnce uzunlamasına karanlık bir mekan. Koltuk sandalye yerine tabureler var ama gayet rahatlar. Masaların üstünde dergiler, broşürler ve bir mum. Böylesine sıcak ve samimi bir ortam da kahve içmek sizce de güzel olmaz mıydı?
stanbulun_kis_mekanlari

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir