İstanbul’un en iyi alışveriş merkezleri!

İstanbul’un en iyi alışveriş merkezleri!

Kadınların erkeklere oranla alışverış yapmayı daha çok sevdikleri bir gerçek. Ancak alışveriş, erkekler için de bir ihtiyaç. Biz de sizlere hem Türkiye’nin hem de dünyanın en iyi markalarının mağazalarını bulabileceğiniz alışveriş merkezlerinin İstanbul’daki en iyi adreslerini sizler için listeledik;
İstinye Park Alışveriş Merkezi: İstanbul’un en güzel semtlerinden Sarıyer semtinde yer alan konumu itibari ile ulaşımının kolay olduğu alışveriş merkezi aynı zamanda dünyaca ünlü moda evlerinin de buluşma adresi. Chanel, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Matthew Cox ve daha birçok lüks mağazanın yanı sıra restaurant, cafe ve sinemasıyla eğlenceli vakit geçirip sevdiklerinizle lezzetli dünya mutfaklarını tadabilirsiniz.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri
Zorlu Center: İstanbul’un en önemli noktalarından Zincirlikuyu’daki bulunan Zorlu, Metrobüs ve metro bağlantısıyla kolay ulaşılabilir. Birçok yerli ve yabancı markanın bulunduğu Zorlu Center mağaza olarak geniş marka seçeneklerine sahip. Yılın her zamanı ve mevsiminde etkinlik eksik olmayan alışveriş merkezi geniş bir yaşam alanına sahip. Açık ve sürdürülebilir bir mimariye sahip Center ayrıca içinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Otel (Raffles İstanbul Zorlu Center), ofis ve rezidanslar bulunmaktadır.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri_2
Akmerkez: Akmerkez Etiler, Beşiktaş ilçesi ve İstanbul’un elit arasında favori alanlarından biri bir mahallede yer almaktadır. 1996 yılında dünyanın en iyi alışveriş merkezi olarak tanındı, üstelik de Uluslararası Tasarım ve Geliştirme Ödülü aldı.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri_3
Palladium: 2008 yılında Ataşehir’de kurulan Palladium, “Sonsuz Yaşam Küresi” sloganı ile hemen hemen her alanda hizmet vermektedir. İlçenin gelişiminde oldukça büyük bir katkısı olan avm, içerisinde son derece kaliteli yemek yerleri ve mağazaları barındırıyor.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri_4
Kanyon Alışveriş Merkezi: İstanbul’un Şişli ilçesinin Levent semtinde bulunan Kanyon Alışveriş Merkezi açık AVM konseptinin ilk yaratıcısı. Mimari tasarımı Kanyon’a benzediği için Kanyon Alışveriş Merkezi ismi verilen AVM 4 katlı, yaklaşık 160 mağazayı içinde barındırmakta.
Mall of Istanbul: 350 mağaza ve Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı Moi Park, Gurme lezzetleriyle Gusto Moi, sanatın yeni sahnesi Moi sahne gibi farklı fonksiyonları aynı çatı altında buluşturuyor.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri_5
Forum İstanbul: 2009 yılında Bayrampaşa ilçesinde kurulan Forum İstanbul, büyüklüğü ile dikkat çeken alışveriş merkezlerinden biridir. İçerisinde köpekbalıklarının da yer aldığı Turkuazoo adlı dev bir akvaryum ve kış aylarında buz pateni yapabileceğiniz bir alan bulunan avm, ziyaretçilerine eğlenceli saatler vaadediyor.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri_6
Cevahir: 280 mağazası ile Türkiye’nin sayılı Alışveriş merkezlerinden olan Cevahir, marka seçenekleri ve konumu ziyaretçiler için oldukça çekici.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri_8
Via Port: 2008 yılında Pendik’te hizmete açılan Via Port, Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezidir ve klasik avm konseptinin yanı sıra, yeşil alanları ve göletiyle ziyaretçilerine doğayla iç içe bir alan sunmaktadır. İçerisinde lüks bir otel, fuar ve kongre merkezi bulunan Via Port, bu açıdan aynı zamanda bir yaşam merkezi olma özelliğini de taşımakta.
Nişantaşı City: Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında yer alan, moda ve yaşam merkezi City’s, şehrin en prestijli noktası Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi’nde; büyüleyici mimarisi, ulusal ve uluslararası birbirinden özel markaları, keyifli cafe & restaurantları ve benzersiz hizmetleriyle Nişantaşı’nda yer almakta.
istanbul_un_en_iyi_alisveri_merkezleri_7

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir