İstanbul’un en iyi 4 gece kulübü!

İstanbul’un en iyi 4 gece kulübü!

İstanbul en fazla nüfuslu şehir olmakla beraber, eğlence anlamında da en’leri bünyesinde barındırıyor. Türkiye’nin göz bebeği konumunda olan İstanbul’da gece hayatı dolu dolu geçerken gece kulüplerinde sabahın ilk ışıklarına kadar sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Bebek’ten Sarıyer’e, Taksim’den Kadıköy’e kadar İstanbul’un tüm noktalarında bütçenize göre eğlenebileceğiniz güzel gece kulüpleri vardır. Fakat bu gece kulüplerinin arasında öyleleri var ki, hem eğlence kalitesiyle hem de sunduğu hizmetle diğerlerinden farklı kılıyor. Bütçe olarak biraz fazla olsa da eğlence olarak mutlaka karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Tatiluzmani.tv olarak İstanbul’un en iyi 4 gece kulübünü listeledik! İşte o liste…
istanbulgecekulubu1
1-Reina
İstanbul’un yoğun trafiği arasında daha eğlence mekanına varmadan strese girmek istemiyorsanız Reina tam size göre. Deniz yoluyla sahile kıyısı olan Reina’ya tekne veya özel yatınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kentin en elit mekanı olan Reina, şehrin gürültüsünden uzak muhteşem boğaz manzarasında sabaha kadar sınırsız eğlence sunuyor. Ünlü futbolcu, oyuncu, sanatçı ve daha birçok iş adamı burayı tercih ediyor.
2-Off Pera
Off Pera’nın küçüklüğü sizi aldatmasın. Aksine butik havasıyla ayrı bir ilgi çeken bu mekan her gece dolup taşıyor. Farklı bir eğlence anlayışıyla misafirlerini eğlencenin doruklarına çıkarıyor. Dahası da çoğu gece kulübüne göre fiyatlar abartı durmuyor. Mekan sokaktan koca bir perdeyle ayrılıyor.
istanbulgecekulubu2
3-
Sortie
Reina ile hemen hemen aynı konumda bulunan Sortie, yine boğazın eşsiz manzarasında eğlence dolu gecelere davet ediyor. Bar ve resteurant olarak hizmet veren Sortie fiyat konusunda da oldukça bonkör. Farklılık arayan eğlence düşkünlerine alternatif olmayacak şekilde hizmet anlayışına sahip.
4-Indigo
Genellikle müzik anlayışıyla ön plana çıkan bu gece kulübü, dünyaca ünlü birçok DJ’ye sahne vererek İstanbullulara unutulmaz gece yaşatıyor. Mekana eğlence dolu enerji veren ışıklandırması da ambiyans anlamında büyük bir etkiye sahiptir. Yabancıların tercih ettiği mekanlar arasında geliyor.

Sizde İstanbul’un bu gece kulüplerinde ya da farklı gece kulüplerinde doyasıya eğlendiyseniz, yorumlarınızı bizimle paylaşın!

 

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir