İstanbul’da okul partileri düzenleyebileceğiniz mekanlar!

İstanbul’da okul partileri düzenleyebileceğiniz mekanlar!

Öğrencilik dönemi her ne kadar yorucu olsa da, arkadaşlıkları, dostlukları ile her zaman akıllarımızda kalmıştır. Kimine göre lise yılları, kimine göre üniversite yılları unutulmazdır ve her zaman anlatılır. En güzel mekanlarda en iyi parti organizasyonunu yapmak için bu haberimizi mutlaka okuyun! Bu mekanlarda isterseniz mezuniyet partisi isterseniz hafta sonu eğlencesi için parti verebilirsiniz. İşte İstanbul’da okul partileri düzenleyebileceğiniz mekanlar;
Jolly Joker: İstiklal Caddesi’nin kilit noktalarından olan Jolly Joker, müzik odaklı sanat etkinliklerine devam ediyor. Okuldan arta kalan zamanlarda arkadaşlarla birlikte iyi müzik eşliğinde eğlenceye doyabilirsiniz.
istanbul_da_parti_duzenlenebilecek_mekanlar
İndigo: 2002 yılında kurulan İndigo, geniş repertuarı ve özenli performansı ile İstanbul gece hayatının ve konser & parti organizasyonlarının özellikle Beyoğlu müdavimlerinin tercih ettiği yerlerin başında geliyor.
Kiki: Beyoğlu’nda yer alan mekan bir gastro-pub. Akşamüstü sakin sakin kahveler içiliyor, akşam romantik yemekler yeniliyor ve saatler 11:30’u gösterince masalar kalkıp dans pisti oluşturuluyor. Kiki’de en sevdiklerinizle unutulmaz partiler verip çılgınlar gibi dans edebilirsiniz!
istanbul_da_parti_duzenlenebilecek_mekanlar_2
Bronx Pi Sahne: Düzenlediği temalı partiler ve üniversite partileriyle Beyoğlu’nun eğlence hayatına renk katan Bronx Pi, müzik dünyasının önde gelen isimlerini ağırlıyor.
Peyote: Peyote, Taksim’de üç katlı sıcacık bir mekan. Giriş katta tanınmış Dj’lerin performanslarına tanıklık ederken, ikinci katta ise Alternatif, Hip-hop ve Blues’u partilerinize dahil edebilirsiniz.
istanbul_da_parti_duzenlenebilecek_mekanlar_3
Kloster: Elektronik müzik ve sanatı birlikte sunan Kloster, gençlerin uğrak mekanlarından. Yüksek tavanı partilerin daha havadar, daha rahat olmasını sağlıyor.
istanbul_da_parti_duzenlenebilecek_mekanlar_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir