İstanbul’da maç izlenecek en iyi mekanlar nereler?

İstanbul’da maç izlenecek en iyi mekanlar nereler?

Herkesin maç izleme keyfi başkadır. Kimisi avazı çıktığı kadar bağırarak maç izlemeyi sever, kimi sükunetle, kimi dost sohbetiyle… Biz de sizlere büyük ekranda maç keyfini yaşatarak, hem sosyalleşme hem de futbol zevki sunan İstanbul’un en iyi mekanlarını derledik;
Maçkolik: Fenerbahçe’nin stadına ev sahipliği yapan Kadıköy’de bulunan bu mekan, özel maç izleme odaları, çok sayıdaki yüksek çözünürlüklü TV’si, projeksiyonları ve maç atmosferinin yaşatmaya uygun iç tasarımıyla maç izlemek için muhteşem bir yer.
istanbul_da_mac_nerede_izlenir
Aslanım: Taksim’de bulunan bu mekan, özellikle de Galatasaraylı taraftarların favori yeri. Taraftarların attıkları sloganlardan, söylenen marşlara, yakılan meşalelerden, yapılan kutlamalara kadar maçı içinizde hissedebileceğiniz bir atmosfer var bu mekanda.
istanbul_da_mac_nerede_izlenir_2
Havelka: Caddebostan’da günün her saati kalabalık olan mekanlardan biri olan Havelka, beş ayrı katından yaptığı maç yayınlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Her katta ayrı dev ekran var. Dekorasyonun en akılda kalır ayrıntıları ahşap masalar ve duvarlardaki renkli posterler.
istanbul_da_mac_nerede_izlenir_3
Hamsi Pub: Kadıköy’de bulunan bu mekan, isminden de anlaşılacağı üzere rakı-balık mekanı olsa da maçlar için birebir, özellikle Fenerbahçe maçları için biçilmiş kaftan denilebilir.
istanbul_da_mac_nerede_izlenir_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir