İstanbul’da köpeğinizle birlikte tatil yapabileceğiniz yerler!

İstanbul’da köpeğinizle birlikte tatil yapabileceğiniz yerler!

Köpek sahibi olanların tatilde en büyük sorunlarından biri onlarla beraber gidebilecekleri tatil yeri bulamamalarıdır. Ancak üzülmeyin! Sizlere İstanbul’da köpeğinizle gidebileceğiniz tatil mekanlarını listeledik;
Kumbaba Plajı – Şile: Şile merkeze yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulunan Kumbaba plajı, kamp keyfini de yaşayabileceğiniz muhteşem bir yer. Deniz kenarında köpeğinizle birlikte kafanızı dinleyebileceğiniz iyi bir alternatif olan Kumbaba Plajı, ayrıca romatizmal hastalıklara da iyi geliyor.
istanbul_kopekle_tatil
Suma Beach – Kilyos: Kilyos yolundan Gümüşdere’ye ulaştığınızda tabelaları takip ederek Suma’ya varıyorsunuz. Suma’ya köpeğinizle rahatça girebiliyorsunuz; siz denizdeyken köpeğiniz koşuyor, denize girebiliyor, etraftaki köpeklerle sosyalleşebiliyor. Hatta yemek menüsünde iki çeşit köpek maması bile bulunuyor.
istanbul_kopekle_tatil_2
Karaburun Sahili – Arnavutköy: İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde yer alan Karaburun, sessiz oluşuyla köpeğinizin ve sizin rahat edebileceğiniz bir yer.
istanbul_kopekle_tatil_3
Cozz Hotel – Ağva: Şile’ye 15 dakika uzaklıktaki Kabakoz Koyu’nda yer alan Cozz Hotel, yemyeşil eşsiz bir doğaya sahip. Evcil hayvan dostu bu otelin bahçesinde köpeğinizi özgür bırakarak, tatilin tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz.
istanbul_kopekle_tatil_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir