İstanbul’da Karaoke en iyi nerelerde yapılır?

İstanbul’da Karaoke en iyi nerelerde yapılır?

Son yıllarda ülkemizde de geleneksel eğlence haline gelen Karaoke’nin İstanbul’daki en iyi adreslerini sizler için listeledik;
K-Box Karaoke – Beyoğlu: Geniş karaoke repertuarı ile oldukça iddialı olan K-Box’da box teknolojisi ile şarkıların kodunu girip kendinize şarkı söyleyeceğiniz bir liste hazırlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda burada 33.000 adet İngilizce, 9.000 adet Türkçe şarkı seçeneği bulunuyor.
Addio Mamma – Beşiktaş: Addio Mamma’ nın üst katı özel partilere ve karaoke gecelerine ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz kendi arşivinizdeki şarkılardan, dilerseniz de Dj El Patronun seçtiklerinden söyleyebilirsiniz.
istanbul_karaoke_mekanlari
On Numara – Beşiktaş: On Numara Kafe Karaoke’nin menüsü 4144 Türkçe 7882 İngilizce parçadan oluşuyor ve misafirlerini On Vegas bölümünde VIP odalar içinde ağırlıyor. Odanızı dilediğinize göre ayarlatabilirsiniz.
Mido Karaoke – Beşiktaş: Ortaköy Princess Otel içerisinde bulunan Mido’nun şarkı listesinde Türkçe, İngilizce, Fransızca, Çince, İtalyanca dilleri dahil olmak üzere yaklaşık 150 bin şarkı seçeneği bulunuyor.80 kişilik ortak alanın dışında 10 yada 15 kişilik özel odalar da bulunuyor.
istanbul_karaoke_mekanlari_2
NişantasiON Bar: Mekan, her pazartesi karaoke gecesi düzenliyor, 150 kişilik kapasiteli mekanda giriş ücreti yok! Karaoke saati ise 20:00-02:00 arası, eğlenirken sadece içtiğinizi ödüyorsunuz.
Taksim Karaoke: Talimhane’de bulunan mekan genellikle turistler tarafından tercih edildiği için birçok dilde şarkı seçeneği mevcut. Aynı zamanda burada sesinizi 100 üzerinden puanlayan eğlenceli bir makine de mevcut.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir