İstanbul’da haftasonu tatilinde gidilebilecek lunaparklar!

İstanbul’da haftasonu tatilinde gidilebilecek lunaparklar!

Binlerce farklı insana ve kültüre ev sahipliği yapan İstanbul, gezilecek yerler konusunda dünyanın en zengin şehirlerinin başında geliyor. İstanbul’da hafta sonu tatilinde ise çocuklarla gidilebilecek yerlerin başında lunaparklar geliyor. Peki İstanbul’da haftasonu tatilinde gidilebilecek en iyi lunaparklar hangileri?
Bostancı Lunapark: Bostancı Lunapark da 1983 yılından günümüze kadar tüm değişimlere ayak uydurmayı başararak ayakta kalan, İstanbul’un en eski lunaparkları arasında yer alıyor. Bostancı Gösteri Merkezinin yanında bulunan parkta, atlıkarınca, zincir, uçak, çarpışan araba, ahtapot, korku tüneli, star fire, gondol ve çocuk treni gibi pek çok oyuncak yer alıyor.

Feshane Lunapark: Haliç kıyısında bulunan manzaralı Feshane Lunaparkı, ziyaretçilerine hem eğlenceli hem de tarihi bir atmosfer sunmaktadır. Gondoldan çarpışan otomobillere, asansör kulesinden uçan gemilere, eğlencenin bir çok adı mevcut.

Viaport Avm LunaPark: En büyük yaşam merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkan Viaport Avm Lunapark, eğlence ile alışverişi birarada tutuyor. Oyun parkı dışında yemek bölümüne de sahip olan Viaport, oldukça geniş bir alana sahip.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir