İstanbul’da en lezzetli taco nerelerde yenir?

İstanbul’da en lezzetli taco nerelerde yenir?

Meksika lezzetlerinin en sevilenlerinden biri olan taco, ülkemizin damak tadına da oldukça uygundur. Sebze, acı ve baharat severler olarak taco, hemen benimseyebileceğimiz bir lezzettir. İçerisinde tortilla ekmeği, peynir, et ve sebze çeşitlerine yer verilebiliyor. Biz de Meksika’nın en büyük atıştırmalıklarından biri olan tacoyu İstanbul’da tadabileceğiniz en iyi mekanları araştırdık;
Picante: Beyoğlu’nda bulunan bu mekan, taconun en iyi adreslerinden. Bu mekanda taconun yanı sıra fajitas, chimichagas, enchiladas, nachos, quesadillas gibi Meksika yemeğinin en iyi örneklerini de bulabilirsiniz.

Dirty Hands: Akatlar’da yer alan bu mekan, farklı ülkelerin sokak yemeklerinden ilham alan bir menüye sahip. Yaratıcı yemek menüsü ve kokteyller, mekanı çekici kılan en önemli unsurlar durumunda. Menüsünde 3 çeşit taco bulunduran Dirty Hands, keşfetmeye değer mekanlardan.

Los Altos: Beyoğlu’nda hizmet veren bu mekan, menüsünde 8 ayrı, nefis taco çeşidi bulunduruyor. Salı günleri taco indirimi yapan bu mekana mutlaka uğramalısınız.

Beer Hall: Beşiktaş’ta bulunan bu mekanda Frida, Geyşa isimli tacoların tadı damağınızda kalacak. Midenizin ihtiyaç duyabileceği her şey burada mevcut.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir